KORANDO E-MOTION

Kogu maasturi praktilisus edumeelses täiselektriautos

Tugevdades oma head mainet maasturite spetsialistina, astub KGM | SsangYong oma esimese elektrilise linnamaasturiga Korando e-Motion järgmise suure sammu edasi. Saades Korandolt päranduseks ülima praktilisuse ja mitmekülgsuse, püüab e-Motion pilke oma jõulise linnamaasturi välimusega. See on varustatud täiustatud ohutussüsteemidega ning – mis kõige tähtsam – säästliku ja keskkonnasõbraliku puhta elektriajamiga.

 

551 LIITRIT RUUMI PAGASILE

Alates pikkadest autoreisidest kaugetele maadele kuni lühikeste perekondlike väljasõitudeni rohelusse – e-Motion saab säravalt hakkama igas olukorras. Selle pakiruum on üks mahukamaid omas klassis ning rohkelt võimalusi istmeid ühe- või mitmekaupa kokku klappida laseb autol kohaneda kõige erinevamate olukordadega.

 

TIPPTASEMEL INFORMAATOR

„Blaze Cockpit“ on saavutanud ainulaadse harmoonia kõrgtehnoloogia ja esteetilise välimuse vahel. Ruumika salongi täisdigitaalne 12,3-tolline näidikuplokk varustab juhti kogu vajaliku infoga, mida kuvatakse ka suurel keskekraanil.

 

MAASTIKUSÕIDUVÕIMED

Korando e-Motioni maastikusõiduvõimetele ei leidu elektriautode seas võrdset. Nagu ühelt korralikult maasturilt võib oodata, on see väga mitmekülgne ja kohanemisvõimeline. Suur kliirens ning pealesõidu- ja eemaldumisnurgad lasevad ületada pea kõiki teele sattuvaid takistusi ja sõita läbi kuni 30 cm sügavusest veest.

 

7 AASTAT GARANTIID

KGM | SsangYong on Korando e-Motioni kvaliteedis kindel. Selle tõestuseks on tehasegarantii, mis kehtib 7 aastat või seni, kuni autoga on läbitud 150 000 km. Kõik autod on vastavalt kõrgeimatele standarditele välja töötatud ja toodetud Lõuna-Koreas.

 

VÄLIMUS

Emotsionaalne stiil

Dünaamilise ja elegantse Korando e-Motioni jõulise kaitseraua reljeefsete vormide seas on kasutatud intrigeerivat haiuime motiivi, mis rõhutab võimukat ja autoriteetset hoiakut. Hainaha soomuseid meenutava tekstuuriga viimistlus on üks paljudest disainielementidest, mis peegeldab hoolikat ja tähelepanelikku suhtumist igasse detaili.

 

LED-TEHNOLOOGIAGA ESI- JA PÄEVATULED

Korando e-Motioni esitulesid raamistavad sinised aktsendid, mis annavad auto esiosale elektriautodele iseloomuliku futuristliku ilme. Sõidumugavuse ja -ohutuse eest kannab hoolt kaugtulede automaatlülituse süsteem, mis kuulub põhivarustusse.
LED-esituled ei ole saadaval mudeliversioonile Crystal.

 

TAGAOSA DISAIN

Auto tagaosa näeb välja samavõrra elegantne kui funktsionaalne. Selgelt eristuv tunnusvalgustus, mille tekitavad kombineeritud LED-tagatuled, teevad Korando e-Motioni tagantvaates dünaamilisemaks ja paremini nähtavaks.

 

17-TOLLISED VALUVELJED

Korando e-Motionil on 17-tollised valuveljed ja 215/65R rehvid.

 

SISERUUM

Tipptasemel informaator

„Blaze Cockpit“ on saavutanud ainulaadse harmoonia kõrgtehnoloogia ja esteetilise välimuse vahel. Ruumika salongi täisdigitaalne 12,3-tolline näidikuplokk varustab juhti kogu vajaliku infoga, mida kuvatakse ka suurel keskekraanil.

 

8- VÕI 9-TOLLINE PUUTEEKRAAN

Info- ja meelelahutussüsteemi ekraani suurus sõltub valitud varustustasemest. Nutitelefoni funktsioonide kasutusvõimalus Bluetoothi, Apple CarPlay või Android Auto vahendusel kuulub Korando e-Motioni põhivarustusse.
Navigatsioonisüsteem on saadaval ainult 9-tollise ekraaniga.

 

LÕÕGASTAV PUHKERUUM

Mitme eri tihedusega vahtmaterjalist istmepolstrid pakuvad suurepärast tuge õlgadele, seljale ja keha teistele toetuspunktidele, istmete paigutus jätab aga rohkelt ruumi lihtsaks sisenemiseks ja väljumiseks. Soojendusega esiistmed teevad sõitmise mugavaks ka külma ilmaga.

Mudeliversiooni Quartz valikvarustusena on saadaval nahksisu pakett, kuhu kuuluvad elektriliselt reguleeritav juhiise ja ventileeritavad esiistmed.

 

RUUMIKASUTUSE UUS STANDARD

Alates pikkadest autoreisidest kuni lühikeste perekondlike väljasõitudeni rohelusse – Korando e-Motion saab säravalt hakkama igas olukorras. Selle pakiruum on üks mahukamaid omas klassis ning rohkelt võimalusi istmeid ühe- või mitmekaupa kokku klappida laseb autol kohaneda kõige erinevamate olukordadega.

Mudeliversiooni Quartz saab soovi korral varustada elektriliselt avatava tagaluugiga.

 

TEHNIKA

Uuel tasemel dünaamiline suutlikkus

Elektrimootor ühendab vaikse töö ja stabiilse sõidu sportautoväärilise dünaamikaga. Kogu võimsust saab kasutada otsekohe pärast liikumise alustamist ning regeneratiivpidurdamine muundab aeglustamisel vabaneva kineetilise energia elektrienergiaks, et laadida sõidu ajal akut.

 

207 HJ ELEKTRIMOOTOR

Elektrimootor annab juhi käsutusse silmapilkselt 152,2 kW võimsust ja 339 Nm pöördemomenti, pakkudes võimsat ja dünaamilist sõiduelamust. Korando e-Motion on saadaval esiveolisena. Kiirenduseks nullist sajani kulub vähem kui 8 sekundit.

 

REGENERATIIVPIDURDAMISE REGULEERIMISHOOVAD ROOLIL

Need otse sõrmeulatuses asuvad hoovad teevad sõidu veel huvitavamaks. Regeneratiivpidurdamisel on kolm eri taset, mida saab roolil asuvate hoobadega väga lihtsalt muuta.

Kõrgeima taseme kasutamisel aeglustab Korando e-Motion liikumist nii tõhusalt, et suurema osa ajast saab sõita vaid ühe pedaaliga ja piduripedaali peab vajutama ainult täielikuks peatumiseks valgusfoori ees.

 

ELEKTROONILINE KÄIGUVAHETUS

Elektriajamiga autol ei ole klassikalist käigukasti, sest selle asemel kasutatakse ühekäigulist mehhanismi. See lahendus ei suurenda sõiduki massi, ent kasutab kohe paigaltvõtust alates ära maksimaalset pöördemomenti. Traditsioonilise käigukangi T-kujulisel käepidemel asub praktiline nooltega näidik, mis aitab vältida vigu õige käigu valikul, kui käigukang on parkimisasendis.

 

LAADIMINE

Laadimine, mis sobib sinu elurütmiga

Kui kasutad 7 kW kodust laadimisjaama, kulub täielikult tühjenenud aku 100% täislaadimiseks umbes 11 tundi. Kiirlaadimisel 100 kW alalisvoolulaadijaga läheb aga vaja vaid u 33 minutit, et saavutada aku laetuse tasemeks 80%.

 

AJASTATUD LAADIMINE

Info- ja meelelahutussüsteemi menüü kaudu saab koostada endale sobivaima laadimisgraafiku. Tänu sellele saab laadimise algus- ja lõppkellaajad ning nädalapäevad valida kõige soodsama elektrihinna järgi. Lisaks saab sisestada aku laetuse ülempiiri, mille saavutamisel laadimine automaatselt lõppeb, ning muuta laadimisvoolu, et parandada stabiilsust tavalaadimisel.

 

KODUSTE ELEKTRIPISTIKUPESADE JAOKS MÕELDUD LAADIMISKAABEL

Kasutades kaasaskantavat kodulaadijat, saab Korando e-Motioni ühendada tavalise koduse elektripistikupesaga. Aku täislaadimiseks nullist kuni saja protsendini kulub 30 tundi.

 

MUGAVAD LAADIMISLAHENDUSED

Meie edasimüüjad annavad hea meelega teavet erinevate laadijate kohta, aitavad valida kodust laadimisseadet või soovitavad vajadusel tüüp 2 laadimiskaablit.

 

TURVALISUS

Ohutussüsteemid, mis kaitsevad ja ennetavad

Korando e-Motion on varustatud KGM | SsangYongi täiustatud isejuhtimissüsteemiga Deep Control, mis kasutab sõidu ajal ümbruse pidevaks analüüsimiseks kaamerat ja radarit ning suudab ohtlikes olukordades õnnetuse vältimiseks kasutusele võtta erinevad ennetavad abinõud.

 

Intelligentne isekohanduv kiirushoidik  ja sõiduraja keskel püsimise abisüsteem

Sõites intelligentse isekohanduva kiirushoidikuga (IACC) autonoomsel sõidurežiimil, aitab CLKA-süsteem autot oma sõidurajal hoida. Jälgides ette suunatud kaameraga sõiduraja eraldusjooni ning parandades vajadusel rooli asendit, teeb CLKA-süsteem auto juhtimise mugavamaks, aidates nii suurtel kui ka väikestel kiirustel autot oma sõiduraja keskel hoida.

 

Autonoomne hädapidurdussüsteem

See süsteem aitab vältida või vähendada kokkupõrkeohtu, tuvastades aeglasemalt liikuvaid või teel seisma jäänud sõidukeid ning hoiatades juhti väikese ajavaruga juba ette.

 

Nutikas kaugtulede süsteem

Kui süsteem tuvastab vastassuunast läheneva sõiduki, lülitab see kaugtuled automaatselt ümber lähituledele, muutes sõidu pimedal ajal märksa lihtsamaks ja ohutumaks.

 

Liiklusmärkide tuvastussüsteem

See on ohutussüsteem, mis tuvastab liiklusmärke ja näitab juhile näidikuplokis märkidel olevat teavet.

 

TIPPTASEMEL EDUMEELSED TURVATEHNOLOOGIAD

Elektriline pidurdussüsteem, mis hõlmab ka kõiki elektroonilise stabiilsuskontrolli funktsioone, tagab kõrgeimatele standardeile vastava pidurdustõhususe ja madalama mürataseme – mitte ainult kallakutel, vaid igat tüüpi teekatetel, et sõit oleks veelgi ohutum.

 

Tugev ja kindel

Ülitugeva suure tõmbetugevusega terase sisaldust tõsteti Korando e-Motioni raamis 77 protsendini, et teha see võimalikult vastupidavaks ja ohutuks. Sõitjaid ümbritseva turvakarkassi konstruktsiooni on tugevdatud, et kõik autos viibijad oleksid kokkupõrke korral veel paremini kaitstud.

 


Garantii: 7 aastat või 150 000 km

Töölaua versioon