KVALITEETSED KOREA AUTOD JUBA AASTAST 1954

SsangYong Motor Company on Lõuna-Korea vanim autotootja. Nimi SsangYong tähendab korea keeles ”Kaks draakonit”.

Ettevõtte sünnilugu ulatub tagasi 1954. aasta jaanuarisse, mil tegevust alustas Ha Dong-hwan Motor Workshop-nimeline firma, mis hooldas ja remontis riigis viibivale USA sõjaväele kuuluvaid seadmeid. Sõidukite tootmist alustas ettevõte 1964. aastal USA armeele litsentsi alusel Jeep-maastikuautosid valmistades. Toodete eksporti alustas firma aastal 1966 ning esimeseks ekspordiartikliks olid autobussid.

Märtsis 1988 sai ettevõte endale uue nime ”SsangYong Motor Company”. 2011. aasta veebruaris omandas SsangYong Motor Company’s 70% osaluse India ettevõte Mahindra & Mahindra Limited.

SSANGYONG – EDUMEELSEIM JA HINNATUIM KOREA AUTOMARK

Juba algusest peale on SsangYong spetsialiseerunud nelikveoliste maastikuautode valmistamisele. Need on loodud kasutamiseks rasketes oludes ning neil on vastupidavate, usaldusväärsete ja praktiliste sõidukite kuulsus.

SsangYongi keskendumine üksnes SUV- ja nelikveoliste mudelite valmistamisele tähendab seda, et nende projekteerimisel pole olnud vajadust teha kompromisse. Tänu sellele vastavad need sõidukid kõige kõrgematele nõudmistele ning selle tõestuseks annab SsangYong oma autodele viieaastase läbisõidupiiranguta garantii.

Ka autodega veetavate järelhaagiste massid näitavad, et SsangYong on loodud hakkama saama kõige raskemate ülesannetega. Võimsad mootorid, eriti madal müratase, ülitõhus nelikvedu ning kvaliteetne viimistlus teevad sõitmise lihtsaks ja mugavaks.

Töölaua versioon